.

Yasin Sevgili


Çare yok beyaz adam.

.


Son zamanlarda yoğun bir şekilde İslam coğrafyası üzerinde oynanan oyunlar ve kirli planlar var “Biz sizi Çanakkale’de tanıdık, biz sizi Irak’ta Orta Doğu’da tanıdık. 400 bin Bosnalıyı katlederken gördük. Şimdi sizi eteklerimizde Suriye’de, Irak’ta görüyoruz, bazen içerideki eserlerinizle görüyoruz. Biz sizi 15 Temmuz’da Meclis’in tepesine konmuş bir baykuş gibi gördük. Hala Meclis duvarlarında onun izlerini taşıyoruz”

,Siyonizm güdümlü emperyalist faaliyetlerle dünyayı kana bulayan Batı’yı Beyaz Adam hikâyesiyle  anlatmak isterim:

Ben size beyaz adamdan bahsetmek istiyorum. Bir filmde katliamcı beyaz adamlardan birisini kızıl derililer ağaca bağlıyor, idam edecekler.  Beyaz adam çırpınıyor; yapma, etme vs. olmuyor. Kızıl derili reis bir işini görmek için adamın önünden geçerken de ver yansın ediyor. Kızılderili dönüyor ve şunu söylüyor: Çare yok beyaz adam gebereceksin!

Şimdi burada 15 Temmuz’da üzerimize çullanan küresel hırsızlara, Siyonizm güdümlü emparyalist hırsızlar Biz sizi Çanakkale’de tanıdık, biz sizi Irak’ta Orta Doğu’da tanıdık. 400 bin Bosnalıyı katlederken gördük. Şimdi sizi eteklerimizde Suriye’de, Irak’ta görüyoruz, bazen içerideki eserlerinizle görüyoruz. Biz sizi 15 Temmuz’da Meclis’in tepesine konmuş bir baykuş gibi gördük. Hala Meclis duvarlarında onun izlerini taşıyoruz.  Türkiye Cumhuriyeti Devleti Atalarindan Aldığı  iyilik bayragını 100 yıldır  Tüm  Mazlum cografyalarda dalgalandırıyor ve dalgalandirmaya devam edecek Güzide  kurumumuz Kızılay  bunu üstün  başarıyla  yapıyor  buradan önce  Kızılay  Genel Başkanımız Sn Dr Kerem Kınık  bey Ve Kızılay  Gençlik kolları  koordinatörü Nurdal durmuş  bey ve ismini bilmedigim isimsiz kahramanlarada teşekkür ediyorum bu kahramanlar tüm  cografyada mazlumun güneşi  oldular oluyorlar  Ermeni taşnak  komita çetelerinin  anne karnindan bebekleri  çıkartıp  kaynar suda hasladiklari  Tarihsel belgelerde  Sabit soruyorum beyaz adama Afganistanda ırak ta bosnada dogu türkistanda    nagazakide  hiroşimada ve öldürdüğünüz  450 bin kızıl derili  ve  filistinde.kudüste  ve diğer  yerlerdeki  yaptiginizkatliamlar soykırım  degilmi?Yoksa Pagan ayinimi    Filmin Sonunda kızılderili  savaşçı  ne diyordu         Gebereceksin Beyaz adam   

 .