1

Kubilay Aka; PUBG Mobile’ın yeni haritası LIVIK ile kısa anlara heyecan kattı!

2

Monster Notebook, FalconAI İş Birliği ile Profesyonel Oyuncu Olmayı Hedefleyen Oyun Tutkunlarına Yapay Zekâ Desteği Sağlayacak

3

MUTFAKLARIN YENİ DEVİ: BEKO ULTRA

4

Sürpriz Barbie Heyecanı

5

50 Dakika Temizlik 10 Dakika Mola

6

Club Hotel Sera'dan, Temmuz ayı boyunca misafirlerine avantajlı kampanya

7

KUAFÖR EĞİTMENİ SİNAN ERGÜN SALGIN DÖNEMİNDE 99 ÜLKEDE 5000 ‘DEN FAZLA KUAFÖRE EĞİTİM VERDİ

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ BEN, SEN, O HEYKEL SERGİSİ İLE FARKLI İNSAN FİGÜRLERİ ÜZERİNDEN, TOPLUMSAL ZENGİNLİĞİMİZE DİKKAT ÇEKECEK

Üsküdar’ı, şehrin kültür sanat merkezi haline getiren Üsküdar Belediyesi, Türkiye’nin mermerleri ve doğal taşlarını kullanarak, eserlerine figüratif bir boyut kazandıran Heykeltıraş Dinçer Güngörür’ün insana dokunan Ben, Sen, O Heykel Sergisi’ni İstanbullularla buluşturacak.

 

Dinçer Güngörür’ün farklı insan figürlerinden yola çıkıp, bireysel farklılıklarımızla birlikte toplumsal zenginliğimize dikkat çektiği Ben, Sen, O Heykel Sergisi, 8 Ocak’tan itibaren 6 Şubat’a kadar Nev Galeri Nevmekan Sahil’de sergilenecek. Türkiye’de çıkarılan mermer ve doğal taşlar kullanılarak tasarlanan eserlerden oluşan sergide, sanatçının esin kaynağı olan bireylerden yola çıkılarak toplumsal zenginliğimize projeksiyon tutulacak.

 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 8 Ocak Çarşamba günü, saat 19.00’da Üsküdar Nev Galeri Nevmekan Sahil’de gerçekleştirilecek Ben, Sen, O Heykel Sergisi açılışında sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.