1

ULUSLARARASI GÖÇ FİLMLERİ FESTİVALİ’NDE BİR HAFTADA YAKLAŞIK 30 MİLYON İZLEYİCİ

2

Monet’nin Bahçesi - Musée Marmottan Monet’den Başyapıtlar sergisi şimdi SSM web sitesinde

3

“TEGV Sanal Müze” 18. Altın Örümcek’te Etkinlik, Kültür & Sanat ve Eğitim Kategorilerinde Halkın Favorisi Oldu

4

DÜNYANIN HER YANINDAN SİNEMACILARIN EVDE KALDIKLARI DÖNEMDE ÇEKTİKLERİ KISA FİLMLERDEN OLUŞAN “HOMEMADE” KOLEKSİYONU, YAKINDA İZLEYİCİLERLE BULUŞACAK

5

Balıklar oltaya değil, objektiflere takıldı

6

Kadınlar için ilk küresel dijital festival: WOW Global 24

7

Kalyon Kültür Kapılarını 'Yeniden' Açıyor

TikTok ve NetD Müzik Dünya Müzik Günü'nü #AkustikSöyle kampanyasıyla kutluyor​

AJANS TÜRK HABER

21 Haziran Dünya Müzik Günü her yıl büyük etkinlikler eşliğinde coşkuyla kutlanıyor. Yaşanan pandemiden dolayı bu yılki kutlamalar geniş bir çerçevede yapılamasa da, popüler kısa video platformu TikTok ve NetD Müzik bu güzel günün kutlanması için bir araya geldi. #AkustikSöyle etiketiyle başlatılan kampanyada TikTok ve NetD Müzik, kullanıcıları en sevdikleri şarkının akustik versiyonunu söylemeye teşvik ederek yeteneklerini paylaşmaya davet etti. TikTok kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği kampanya şimdiden 112 milyondan fazla görüntülenmeye ulaştı.

 

Müzik, TikTok’un yaratıcı DNA'sının en önemli parçasından biri ve müzikal anlamda yetenekli kullanıcılar platformda önemli bir kesimi oluşturuyor. Özgünlük ve yaratıcılığın ön plana çıktığı TikTok, müzikal yetenekleri sergilemek için önemli bir platform haline geldi ve birçok genç sanatçının geniş bir kitleye ulaşmasını sağladı.

 

Dünya Müzik Günü’nü kutlamak için gerçekleştirilen #AkustikSöyle kampanyası, farklı sanatsal geçmişleri olan kullanıcıları platformda bir araya gelmeye teşvik ederek müzik yoluyla bağ kurma duygusunu harekete geçiriyor.

 

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar, TikTok’un geniş müzik kitaplığındaki şarkılar arasından istedikleri şarkıyı seçebilir ve videolarını #AkustikSöyle etiketiyle paylaşabilirler. Kampanya sonunda kazananlar, NetD Müzik platformunda yayınlanacak akustik müzik videosunda yer alma şansı bulacak.

 

TikTok; kullanıcılarına sadece Dünya Müzik Günü’nde değil her zaman müzik eşliğinde kısa video formatında eğlenceli içerikler oluşturmalarını, keşfetmelerini ve paylaşmaları sağlıyor.