1

EVLERDE HAVANIN TEMİZLİĞİNE DİKKAT

2

SEKTÖR LİDERİ DYO ‘COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’’NE SAHİP İLK BOYA FİRMASI OLDU

3

Huawei, dünyanın en yenilikçi 6. şirketi oldu

4

Her 60 TL’lik Alışverişe Can Yayınları’nın Banabi Özel Serisinden Bir Kitap Hediye

5

Banvit Ürünleri Şimdi de ‘Getir’de!

6

Yaz aylarında egzersiz yaparken dikkat

7

*Kendi kendine botoks yaptı*

SEKTÖR LİDERİ DYO ‘COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’’NE SAHİP İLK BOYA FİRMASI OLDU

AJANS TÜRK HABER

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın önderliği ile TSE tarafından yayınlanan kılavuza göre belirlenen kriterleri yerine getiren DYO, yapılan denetimler sonucu ‘’TSE Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi’’ni alan ilk boya markası oldu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı önderliğinde, TSE tarafından yayınlanan kılavuza göre belirlenen kriterleri yerine getiren firmalar denetleniyor. Denetlemeler sonucu kriterlere uygun güvenli üretim yaptığı belirlenen şirketler ‘’Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi’’ne sahip oluyor.

GÜVENLİ ÜRETİMİN ADRESİ DYO…

Geçtiğimiz hafta denetime giren Türkiye’nin en köklü boya firması DYO, denetimleri başarı ile tamamladı. TSE tarafından hazırlanan,  sanayi işletmelerinin  Covid-19 ile mücadelesine rehberlik eden  “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu" doğrultusunda,  "Covid-19 Güvenli Üretim Belgelendirme" denetimi, 17.06.2020’de Çiğli Üretim Tesisi’nde, 18.06.2020 tarihinde Dilovası Üretim Tesisi’nde gerçekleşti. Kurulduğu günden bu yana çalışanların temel haklarını, sağlık ve güvenliklerini her zaman ön planda tutan DYO, pandemiye karşı hayata geçirdiği uygulamalarıyla Çiğli ve Dilovası Üretim Tesisleri’nde “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandı.