1

Büyükşehir, grup yollarında da iddialı

2

Başkan Sekmen’den Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

3

Çat Belediye Başkanı Yaşar’dan 15 Temmuz mesajı

4

Başkan Sunar: “15 Temmuz Dünya Demokrasi Tarihinin önsözüdür”

5

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet DÖLEKLİ’nin 15 Temmuz Mesajı

6

Başkan Uçar’dan 15 Temmuz mesajı

7

Başkan Orhan’dan 15 temmuz mesajı

Rektörümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti

Erzurum'a atanarak görevlerine başlayan Tuğgeneral Semih OKYAR ve Kıdemli Albay Ali GEMALMAZ'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, Erzurum'a gelen komutanlara yeni görevlerinde başarılar diledi.

Tuğgeneral Semih OKYAR ve Kıdemli Albay Ali GEMALMAZ ise Prof. Dr. BülentÇAKMAK’ın nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, tarih sayfalarında şanıyla anılan Dadaşlar Diyarı Erzurum’a atanması hasebiyle duyduğu sevinç ve gururu ifade etti. Erzurum’un, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması aşamasında önemli bir rol üstlendiğini anımsatan Okyar Paşa, Kıdemli

Albay Ali GEMALMAZ ile birlikte Erzurum’un tüm bölgelerinde güvenliğin başarıyla sağlanabilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdür Vekili 1. Sınıf Emniyet Müdürü Yüksel TOPRAK'ı da makamında ziyaret eden ÇAKMAK’a POMEM Müdürü Yüksel TOPRAK; Erzurum’un ve şehirde bulunan üniversitelerin kalkınması ve gelişmesi adına önemli katkılar sağladıklarını belirterek, devam etmekte olan ve tamamlanan projelerden dolayı Rektörümüz Prof. Dr ÇAKMAK’ı tebriklerini sundu.