1

İşveren Markası Zirvesi 7 Mayıs’ta online platformda düzenlenecek

2

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ELEKTRONİK MÜZİK FESTİVALİ BIG BURN İSTANBUL DİJİTALE TAŞINIYOR!

3

WHITE LINES 15 MAYIS 2020 CUMA TÜM DÜNYAYLA AYNI ANDA SADECE NETFLIX’TE

4

Efsane Golcü Les Ferdinand beIN SPORTS HABER’DE

5

MELEK MOSSO’NUN YENİ KLİBİNDE YER ALMAK İSTER MİSİN?

6

ÇEKİLİŞLER ALINAN TEDBİRLERLE AKSATILMADAN DEVAM EDECEK

7

KURALLARA UYALIM

PUBG MOBILE KURBAN BAYRAMI’NI MUHTEŞEM HEDİYELERLE KUTLUYOR

AJANSTURKHABER Türkiye’nin en popüler mobil oyunu PUBG MOBILE, oyun içerikleriyle Türkiye’nin en sevilen beş influencerı ile işbirliği yaparak oyunseverler için kaçırılmayacak bir bayram etkinliği düzenliyor.

 

Dünyanın en popüler mobil oyunu PUBG MOBILE, Türkiye’deki kullanıcılarının Kurban Bayramı’nı kutlamak ve bayram neşesini hep birlikte yaşamak için büyük bir online etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Kurban Bayramı Dropları adı verilen online etkinlikte, oyuncular severek izledikleri beş büyük influencerın aynı gün içinde paylaşacağı yönlendirmeleri takip ederek, birbirinden muhteşem 10 bini aşkın hediyeden birini kazanabilecek.

Oyuncuların yakından takip ettiği influencerlar Cantuğ “Unlost” Özsoy, Kozmik Karınca, Egoist Pati, Barış Bra ve Mezarcı’nın yanı sıra PUBG MOBILE sosyal medya sayfalarından Kurban Bayramı’nın son günü 2 Ağustos’ta paylaşılacak video ve postlarda online etkinlik için katılım kuralları duyurulacak.

 

Kadın ve erkek tüm oyuncuları mutlu edecek ‘Kurban Bayramı Dropları’ arasında PUBG MOBILE Seviye 3 Altın Kaskı, Samsung’dan çeşitli akıllı telefonlar, tablet ve kablosuz kulaklık, Razer’dan oyuncu kulaklığı, Lipton Ice Tea’den binlerce 330ml Ice Tea kutuları, M.A.C’ten mascara ve lipstick setleri yanı sıra Vodafone’dan binlerce kişiye haftalık 5 ve 2GB internet paketi gibi hediyeler var. Ödül havuzu toplamda 10 bini geçen kampanyanın kazananları ise 11 Ağustos Salı günü yine yayıncıların sosyal medya hesaplarından ve PUBG MOBILE sayfalarından duyurulacak.

 

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Sosyal medyada resmi PUBG MOBILE hesaplarını takip etmek için:

 

 

 

 


Haber Kaynak : AJANSTURK HABER