Anahtar Kelimeler: ürünlerine yoğun
1

Geleceğin Kadın Liderleri için yeni dönem başvuruları başladı

2

Altın Kelebek’te En İyi Müzik Grubu Ödülü Yüzyüzeyken Konuşuruz’un

3

Çocuklar bu yaz sanatla çevrimiçi buluşuyor

4

Brezilya'dan yükselen feminist sesler: BİR KADININ GÖRÜNMEZ YAŞAMI

5

Ünlü düşünür ve yazar Sadık Usta'dan tarihten ilham alan bir kitap: FIÇILARDA YAŞAMAK

6

Z: BİR KUŞAĞI ANLAMAK 5. BASKISIYLA RAFLARDA

7

Sanat kokan 150 yıllık köy odaları

Oltu ürünlerine yoğun ilgi

Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşçı, Palandöken Uludağ Buluşması 4. Erzurum Tanıtım Günleri Bursa Çarşamba Pazarı park alanında Oltu ürünlerini tanıttıklarını ve stanttın yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

v

Bedfe Bursa Erzurumm Dernekleri Federasyonu tarafından  bu yıl 4 . düzenlenen Erzurum Tanıtım Günleri Çarşamba Pazarı Park alanında  7-11  Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Kurulan stantlarda Erzurum kültürü ve Oltu  yöresel ürünleri tanıtıldı. Oltu'ya has Oltu taşından imal edilen tespih, yüzük, cerdanlık bal, peynir , tereyağı ve geleneksel el sanatları gibi birçok ürün sergilendi, hediyelik eşyalar satışa sunuldu.
Bursa'da yaşayan Erzurumluların bile sabırsızlıkla her yıl beklediği Erzurum Tanıtım Günleri, Türkiye çapında yoğun bir ilgi görüyor. Türkiye ve hatta ulusal boyutta Erzurum´un tanıtılması, görsel ve damak lezzetlerinin gözler önüne konulması Dadaşlar diyarı için önemli bir prestij konumunda. Bu sebeple burada Erzurum´un her köşesinde bulunun mükemmellikler sergilendi.

Bedfe  Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen 4.  Erzurum Tanıtım Günleri Çarşamba Pazarı Park alanında açılan Oltu  ürünleri stanttı da yoğun ilgi ile karşılaştı. Oltu  Belediyesinin organizatörlüğünde açılan stantta, Oltu'nun  birçok ürünü tüm Türkiye´ye tanıtıldı. Oltu  Belediye Başkanı Necmettin Taşçı , her fırsatta Oltu'yu ı tanıtmak için elinden geleni yapacağını vurguladı.