1

Kubilay Aka; PUBG Mobile’ın yeni haritası LIVIK ile kısa anlara heyecan kattı!

2

Monster Notebook, FalconAI İş Birliği ile Profesyonel Oyuncu Olmayı Hedefleyen Oyun Tutkunlarına Yapay Zekâ Desteği Sağlayacak

3

MUTFAKLARIN YENİ DEVİ: BEKO ULTRA

4

Sürpriz Barbie Heyecanı

5

50 Dakika Temizlik 10 Dakika Mola

6

Club Hotel Sera'dan, Temmuz ayı boyunca misafirlerine avantajlı kampanya

7

KUAFÖR EĞİTMENİ SİNAN ERGÜN SALGIN DÖNEMİNDE 99 ÜLKEDE 5000 ‘DEN FAZLA KUAFÖRE EĞİTİM VERDİ

Kubilay Aka; PUBG Mobile’ın yeni haritası LIVIK ile kısa anlara heyecan kattı!

AJANSTURKHABER

Mobil dünyanın fenomen oyunu PUBG Mobile, yeni yayınlanan haritası LIVIK ile gündelik hayattaki kısa anlara da heyecan katmaya başladı.

LIVIK’te 2x2 alanda gerçekleşen bu hızlı aksiyonda, klasik “Battle Royale” modundan çok daha kısa sürelerde sona eren maçlar oynanıyor. Maksimum 15 dakika içerisinde bitebilecek maçlarda oyuncular keyifli ve heyecanlı anlar yaşıyor.

LIVIK Haritası’nın kısa sürede sona erdiğini oyunseverlere duyurmak isteyen Tencent Games, güncellemeden önce dijital proje hazırladı. PUBG Mobile hayranı olan Kubilay Aka’nın rol aldığı 3 video’dan oluşan dijital projede, gündelik hayattaki bekleme anlarının LIVIK Haritası’nda heyecanlı ve eğlenceli olarak değerlendirilebileceği gösteriliyor.

 

Kubilay Aka; otomobilde beklerken, sipariş ettiği kahve hazırlanırken ve arkadaşının vesikalığı çekilirken beklediği kısa anlarda LIVIK Haritası’nda PUBG Mobile oynarken ekrana geliyor.

 


Haber Kaynak : AJANSTURK HABER