SON DAKİKA


SPORGÜNDEM


Koronavirüs’e karşı istihdamın sürekliliği için Kariyer.net’ten destek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ün Türkiye’de de görülmesinin ardından, İK departmanlarının en tedirgin olduğu başlıklardan biri de yüz yüze mülakatların taşıdığı risk oldu.
GÜNDEM 18.03.2020 11:09:00 0

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ün Türkiye’de de görülmesinin ardından, İK departmanlarının en tedirgin olduğu başlıklardan biri de yüz yüze mülakatların taşıdığı risk oldu. Kariyer.net, koronavirüse karşı önlem almaya çalışan işverenler için önemli bir adım atarak; iş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca Kariyer.net üyesi olsun ya da olmasın tüm şirketlerin hizmetine ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

 

Türkiye'nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, koronavirüs salgını sonrasında işe alım süreçlerinin sekteye uğramaması için önemli bir adım attı. İş görüşmelerini dijital ortama taşıyan HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm işletmelerin hizmetine sunan Kariyer.net, böylece mülakat sürecine önemli bir alternatif getiriyor.

 

Video mülakat, online mülakat ve gözetimli online test imkanlarını şirketlerle buluşturan HR Venue, insan kaynakları profesyonellerinin zamanını daha iyi yönetmesini sağlarken işe alım sürecini de hızlandırıyor. HR Venue ile adaylar, mobil uygulama ya da web tarayıcılar üzerinden görüşmelere pratik bir şekilde katılabiliyor.

 

Kariyer.net müşterisi olsun ya da olmasın; mülakat süreçlerini online ortama taşımak için ücretsiz olarak HR Venue kullanmak isteyen işverenlerin, hrvenue@kariyer.net adresine mail atarak taleplerini iletmeleri mümkün.

 

Detaylı bilgi için: http://www.hrvenue.com/

İBB İTFAİYESİ, “YORULDUNUZSA DEĞİŞTİRELİM”  TEKLİFİNİ REDDETTİ
15 ayrı noktaya giysi kumbarası!
İBB DOĞA KAMPI’NA KAYITLAR DEVAM EDİYOR
İMAMOĞLU, 77 GÜNDE TAMAMLANAN KÖPRÜ ÜZERİNDE KONUŞTU: “İSTANBUL GÜZEL BİR MEYDANA KAVUŞACAK”
AKUT Manavgat’ta Çalışmalarına Devam Ediyor