SON DAKİKA


SPORGÜNDEM


İREM DERİCİ VE KALBEN’İN KONUK OLDUĞU ‘MENAJERİMİ ARA’ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDEN TANITIM YAYINLANDI!

.
MAGAZİN 21.02.2021 16:33:00 0

 ‘Menajerimi Ara’ dizisinin yarın akşam yayınlanacak 26. bölümünden eğlenceli sahnelerin yer aldığı yeni tanıtım yayınlandı.  İrem Derici ve Kalben’in konuk olduğu yeni bölümden yayınlanan tanıtımda Derici yeni bir aşkın peşine düşerken Kalben spiritüel bir ruh haline giriyor.

 Ay Yapım’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’ yeni bölümündeki renkli konuklarıyla yarın akşam izleyicilerine eğlenceli saatler yaşatacak. 26. bölümden yayınlanan tanıtımda; diziye daha önce de konuk olan İrem Derici Ego Ajans’ın kapısını yeniden çalıyor. Dicle (Ahsen Eroğlu) ile dertleşen Derici etrafında sevgili adayı bile olmamasından dert yanarken Dicle onu sosyalleşmesi için bir partiye götürüyor. İmaj değiştirerek partiye katılan Derici’nin burada aşkı bulup bulamayacağı merak konusu olurken Kalben’in girdiği ruh hali etrafındakileri korkutuyor. Kalben’in ekip arkadaşı menajeri Çınar’dan (Fatih Artman) yardım isterken Çınar, Kalben’in girdiği spiritüel ruh hali karşısında ne yapacağını şaşırıyor. Dicle ve Barış’ın (Deniz Can Aktaş) ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından Dicle’yi korumak isteyen Kıraç (Barış Falay) onunla ciddi bir konuşma yapıyor. 

Kadrosunda Barış FalayCanan ErgüderFatih ArtmanSerhat TeomanAhsen EroğluDeniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında!

Başkan Orhan, Covid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı
DİJİTAL DÖNÜŞÜM BAŞLADI: İBB ARŞİVLERİ DİJİTALLEŞİYOR
ELEKTRİKLİ SCOOTER YÖNERGESİ UKOME’DE İKİNCİ KEZ KABUL GÖRMEDİ
ŞAMPİYON YÜZÜCÜLER, BAŞKAN ÇALIK’I ZİYARET ETTİ
İMAMOĞLU’NDAN “İNAT” YANITI: “İSTANBUL, 1’DEN BÜYÜKTÜR”