Bakan Selçuk, öğretmenlerin Ağrı’ya ziyaret davetini kırmadı AĞRI'DAKİ MESLEKTAŞLARIYLA VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE BULUŞAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI PROF. DR. ZİYA SELÇUK'U MESLEKTAŞLARI AĞRI'YA DAVET ETTİ. MESLEKTAŞLARININ DAVETİ ÜZERİNE MİLLİ EĞİTİM BAKANI PROF. DR. ZİYA SELÇUK, MESLEKTAŞLARINI KIRMAYARAK AĞRI'YA GELE
Iğdır’da etkisiz hale getirilen terörist kepçe operatörünün şehit olduğu saldırının faili çıktı IĞDIR’DA ETKİSİZ HALE GETİRİLEN "RONİ" KOD ADLI TERÖRİST HALİS ERDOĞAN'IN İL ÖZEL İDARESİ'NE AİT KEPÇENİN OPERATÖRÜNÜN HAYATINI KAYBETTİĞİ SALDIRININ FAİLİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI.
Ağrı’da karantina kurallarını ihlal eden 4 kişiye 12 bin 600 lira ceza AĞRI'DA KARANTİNA KURALLARINI İHLAL ETTİĞİ TESPİT EDİLEN 4 KİŞİYE TOPLAM 12 BİN 600 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ.AĞRI'DA KARANTİNA KURALLARINI İHLAL ETTİĞİ TESPİT EDİLEN 4 KİŞİYE TOPLAM 12 BİN 600 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ.AĞRI'DA KARANTİNA KURALLARINI İHLAL
Hatay Valisi Doğan'dan İskenderun'daki patlamayla ilgili açıklama! Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun ilçesinde yaşanan çatışma ve ardından meydana gelen patlamada can kaybı yaşanmadığını duyurdu.
Son 24 saatte korona virüsten 75 kişi hayatını kaybetti Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 75 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 9 bin 874'e yükseldiğini açıkladı.


Hilton Istanbul Maslak, TEB BNP PARIBAS Tenis Turnuvası misafirlerini ağırlıyor

AJANS TÜRK HABER

Hilton Istanbul Maslak, 8-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek TEB PNB PARIBAS İstanbul Tenis Şampiyonası misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

07.09.2020, Istanbul

 

 

Hilton Istanbul Maslak, tenis dünyasının önemli etkinliklerinden biri olan TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul ile tenisin yıldızlarını ağırlıyor. Dünya sıralamasında ilk 100’den önemli oyuncuların yer alacağı turnuvada, milli raketlerimiz hem eleme hem de ana tabloda mücadele edecek.

 

Tenisin yıldızları, Hilton Istanbul Maslak’ta

8-13 Eylül tarihleri arasında Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi’nde gerçekleşecek turnuvanın oyuncuları, hakemleri, WTA (Kadınlar Tenis Birliği) yetkilileri ve Türkiye Tenis Federasyonu’nun yöneticileri, Hilton CleanStay güvencesiyle Maslak Hilton’da konaklamayı tercih etti.

 

Hafta içi yarı finaller, hafta sonu final maçları ile seyircisiz gerçekleşecek turnuva, birçok ülkede canlı yayınlanacak.

 

Salgına karşı hijyen protokolü

Lysol ve Dettol gibi ünlü markaların üreticisi Reckitt Benckiser ve dünyaca ünlü sağlık kuruluşu Mayo Clinic ile iş birliği yaparak Hilton Clean Stay programı ile koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getiren Hilton Istanbul Maslak, Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde aldığı ek önlemler ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

Federasyon, yoğun hijyen tedbirleri ve hizmet kalitesi ile tam not alan Hilton Istanbul Maslak’ı tercih etti

Odaların hijyeni, ortak alan temizliği, izole alanlar, yalnızca turnuva için ayrılmış fitness salonu, oyuncular için pcr testi uygulaması ve daha bir çok detayın düşünüldüğü Hilton Istanbul Maslak’ta, diğer turnuva ve etkinliklere örnek teşkil edecek düzeyde güvenlik ve hijyen tedbirleri uygulanıyor.