1

Normal Bireylere Göre Felç Riski 7 Kat Fazla

2

“Kronik solunum rahatsızlıkları olanlar salgın dönemlerinde de tedavilerini ihmal etmemeli”

3

Elazığ’da Covid-19 nedeniyle Hazar gölüne girişler kısıtlandı

4

Kızılay yönetiminden Bentli’ye ziyaret

5

Iğdır’da Korona virüs tedbirleri kapsamında denetim yapıldı

6

Polifarma, Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi aldı

7

Tükenmişlik sendromu mu, depresyon mu?

Hakkari’de kurban satış noktaları dezenfekte edildi

HAKKARİ BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA KURBAN SATIŞ ALANI OLARAK BELİRLENEN NOKTALARI ÜÇÜNCÜ DEFA DEZENFEKTE ETTİ.HAKKARİ BELEDİYESİ, KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA KURBAN SATIŞ ALANI OLARAK BELİRLENEN NOKTALARI ÜÇÜNCÜ DEFA DEZENFEKTE ETTİ.HAKKARİ BE

Hakkari Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla kurban satış alanı olarak belirlenen noktaları üçüncü defa dezenfekte etti.
Hakkari Belediyesinin tüm birimleri Kurban Bayramı nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezi, mahalle, cadde ve sokaklar çöplerden arındırılırken, itfaiye ekipleri de yıkama çalışması başlattı. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de kurulan küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık pazarını dezenfekte etti.
Kurban pazarlarında her yıl gerek hayvan, gerekse toplum sağlığı açısından tehdit unsuru içerecek hastalıklara karşı gerçekleştirilen ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına bu yıl dünyayı etkisi altına alan korona virüse karşı dezenfeksiyon işlemlerinin de eklendiğini belirten belediye yetkilileri, satış ve kesim alanlarındaki dezenfekte işlemlerinin Kurban Bayramı boyunca da her gün düzenli olarak gerçekleştirecekleri ifade ettiler.


Haber Kaynak : AJANSTURK HABER