1

İMAMOĞLU: “İSTANBUL’DA EĞİTİME TAM DESTEK”

2

İBB ASYA KAPLAN SİVRİSİNEĞİ İLE MÜCADELE PLANINI HAYATA GEÇİRİYOR

3

​246 BİN 776 BORÇLU ABONEYE SU HİZMETİ VERİLDİ

4

​İBB’NİN EĞİTİM DESTEĞİNE 3 GÜNDE 68 BİN BAŞVURU

5

​‘ASKIDA FATURA’, AVRUPA’DA ‘İYİ UYGULAMA’ ÖRNEĞİ

6

İBB GÖNÜLLÜLERİ, “EĞİTİMİ YARIM KALMASIN” DİYOR

7

ŞEHİR HATLARINDA BİR İLK: BEŞ KADIN GEMİCİ İŞBAŞI YAPTI

GÖLBAŞI BAHÇELİEVLER MAHALLESİ YENİ PARKINA KAVUŞTU

AJANSTURKHABER

Gölbaşı Belediyesi, belediyecilik hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bahçelievler Mahallesi’nin parkına kavuştuğunu söyleyen Ramazan Şimşek, “Gölbaşılı vatandaşlarımızı yeşile parka ve bahçeye kavuşturmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Gölbaşı halkından gelen talepler doğrultusunda belediyecilik hizmetlerine devam ettiklerini ve özellikle park ve bahçelerdeki yenileme ve yapım çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Başkan Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımız bizden o alanda ihtiyaç gördükleri dinlenme alanını talep ettiler. Bizde o talepler doğrultusunda harekete geçtik ve Bahçelievler Mahallemiz kısa bir sürede yeni parkına kavuştu. Sağlık Ocağımızın karşısına böyle bir dinlenme alanı yaparak vatandaşlarımızın bekledikleri süreçte keyifli vakit geçirebilmelerini amaçladık.Gölbaşılı kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

 

Dinlenmek için çok güzel bir alana kavuştuklarından duydukları mutluluğu dile getiren vatandaşlar ise Başkan Şimşek’e emeklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 


Haber Kaynak : AJANSTURK HABER