1

MARS RETROSU HAYATIMIZA NELER GETİRİYOR?

2

Haluk Levent ile ‘Çünkü Başka Sen Yok’ Konseri Online Olarak Gerçekleşti

3

DÜNYANIN İŞİ BURADA

4

“OYUNCULUK BİTMEZ TÜKENMEZ BİR EĞİTİM GEREKTİRİYOR”

5

Muud’un ağustos zirvesinde Sibel Can var

6

Rekor sıcaklıkta inekler dev vantilatör ve duşla serinletiliyor

7

Göl çekildi kaynak pınarlar ortaya çıktı

Gizem Güneş:" Feride karakteri benim için çok değerli"

AJANS TÜRK HABER

“ Feride karakteri benim için çok değerli. Hayat verdiğim diğer karakterlerden tamamen farklı”

 

 

“Binbir Gece dizisi ilk dönüm noktam diyebiliriz”

 

 

 

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Feride karakterine hayat veren Gizem Güneş kariyer hedeflerini ve gelecek hayallerini MAG okurları için anlattı.

 

Kariyerine Binbir Gece dizisi ile başlayan genç ve yetenekli güzel, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Feride’nin kendisi için çok değerli olduğunu belirtti. İlk dönüm noktasını Binbir Gece dizis ile yaşadığını belirten Güneş, Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisinde başarılı performansı ile isminden söz ettiriyor. Dijital platformlarda oynadıkları işlerin reklamını yapıp daha geniş kitlelere hitap edebildiklerini belirten Gizem Güneş, “ Sosyal medya sayesinde insanlar, takip ettikleri oyuncuların yeni projelerinden de haberdar olabiliyorlar. Bunun yanında televizyonda tanıdıkları karakterlerden farklı olan gerçek bizi görebiliyorlar” dedi.

 

Oyuncu ve model Aslıhan Karalar’ın kapak yıldızı olduğu MAG Eylül, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.