SON DAKİKA


SPORGÜNDEM


Demet Şener Güzellik ve Bakım Fuarı’nda

.
MAGAZİN 11.09.2021 11:03:00 0

1995 yılında düzenlenen Miss Turkey'de birincilik kazanarak adını duyuran ve sonrasında kısa sürede modelliğiyle anılmaya başlayan Demet Şener, medikal estetik alanında son trendleri buluşturan Güzellik ve Bakım Fuarı’nı ziyaret etti. Güzellik ve Bakım Fuarı; günlük stres ile kaybolan ışıltının hızlıca geri kazanılmasını sağlayan cilt bakım uygulamaları, acısız ve yeni nesil lazer epilasyon cihazları, hayal edilen görünüme hızla ulaşmayı sağlayan ve bölgesel yağlanma problemini azaltan inceltme teknolojileri, ameliyatsız gençlik sırrı yüz masajı yöntemleri ve sihirli maskeler, tırnak bakımı ve güzelliğini ön plana taşıyan uygulamalar, 2022 yılının saç, makyaj ve kalıcı oje trendleri ile daha birçok renkli görüntüye ev sahipliği yapıyor.

 

Kendi güzellik tüyolarını paylaşan ve fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Demet Şener, “Güzellik ile ilgili bizleri çok ilgilendiren büyük gelişmeler var. Teknolojinin hızlı ilerlemesini her zaman takip edemiyoruz ve bu noktada bu tarzfuarlarda her türlü gelişmeyi öğrenebiliyoruz. Ayrıca pandemi koşullarına uygun ve düzenli olması sebebiyle de fuarı başarılı buldum” dedi.

 

12 Eylül Pazar akşamına kadar devam edecek fuara ilişkin daha detaylı bilgi ve e-davetiyeye https://guzellikvebakim.com/landing-page/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

İSTANBUL’DA BİR İLK…  YAYALARA VE BİSİKLETLİLERE ÖZEL DURAK!
300 METROBÜS ALIMINA ONAY BEKLEYEN İMAMOĞLU: İSTANBULLUYU MAĞDUR EDERSENİZ,  İSTANBULLU SİZİ TANIMAZ
37’Sİ KADIN, 208 İTFAİYECİ MEZUN OLDU
İMAMOĞLU’NDAN “BETON KANAL” SORUSUNA YANIT: “2 MİLYONLA KALMAZ, VİRÜSTÜR; BULAŞIR VE DEVAM EDER”
İMAMOĞLU: “KENTİN, MİLYONLARCA VATANDAŞIMIZIN KATILDIĞI BİR MEKANİZMAYLA YÖNETİLECEĞİNE SÖZ VERİYORUZ”