1

Tüyap Erzurum’da Yılın İlk Fuarları Yarın Kapılarını Açıyor

2

Kahraman Çocuklar Şenlikte Buluşuyor

3

81 ile yayılan proje 100 Bin Kız Kardeş’e ulaşacak

4

‘Karanlıkta Komedi’ 10 Mart’ta Trump Sahne’de

5

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi Pazartesi Gerçekleşecek

6

Ege Perla Çocuk Kulübü Mart ayında da dolu dolu

7

ROLLS-ROYCE KADINLAR GÜNÜNÜ IATA'NIN CİNSİYET EŞİTLİĞİ KAMPANYASINA KATILARAK KUTLUYOR

ÇEKİLİŞLER ALINAN TEDBİRLERLE AKSATILMADAN DEVAM EDECEK

Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi’yle 120 şubede hizmet veren Eminevim, Koronavirüs’e karşı alınan tedbirlerle hizmetlerin aksama yaşanmadan devam ettiğini açıkladı.

Koronavirüs’e karşı alınan önlemlerle hizmetlerin sürdürüldüğü vurgulanırken İstanbul’da her ay yoğun bir katılımla düzenlenen çekiliş organizasyonlarının tedbir kapsamında katılımcılar olmadan noter huzurunda düzenlenmeye devam edildiği belirtildi.

Eminevim tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de etkisini sürdüren Koronavirüs salgınına karşı çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve toplum sağlığının korunması adına aldığımız tedbirleri uygulayarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda pek çok önlem aldık. Bunlardan biri de 29 yıldır yoğun bir katılımla düzenlediğimiz çekiliş organizasyonlarımızın katılımcılar olmadan gerçekleştirilmesi oldu. Her ay sonunda gerçekleştirdiğimiz, evine ve aracına kavuşacak talihlilerin, katılımcılar ve noter huzurunda belirlendiği çekiliş organizasyonlarımız, geçici bir süreliğine katılımcı olmadan düzenlenmeye devam edecek. Risklere karışı alınan önlemler süresince müşterilerimiz, noter huzurunda yapılan çekilişleri sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak takip edebilecekler.

Müşterilerimizin, hiçbir kesinti yaşanmadan hizmet alabilmelerini kolaylaştırmayı ve salgına karşı Türkiye’nin ekonomik istikrarın korunmasını hedeflediğimiz bu sürecin ihtiyaç durumunda da yeni tedbirler de devreye alınarak elbirliğiyle üstesinden gelineceğine inanıyoruz.”