1

DÜNYANIN İŞİ BURADA

2

“OYUNCULUK BİTMEZ TÜKENMEZ BİR EĞİTİM GEREKTİRİYOR”

3

Muud’un ağustos zirvesinde Sibel Can var

4

Rekor sıcaklıkta inekler dev vantilatör ve duşla serinletiliyor

5

Göl çekildi kaynak pınarlar ortaya çıktı

6

KENAN DOĞULU’DAN BODRUM’DA MÜZİK ŞÖLENİ

7

Genç R&B Sanatçısı Berkehan Çalık “Aldandım” İle Karşınızda!

Cansu Canan Özgen:" Maden Mühendisliği okuduğum zamanlarda ben de yerin metrelerce altında kaldım"

AJANS TÜRK HABER

“ Televizyonculuğu başarıyla yapmamı sağlayacak yeteneklerim olduğunu kendime yönelip ne yapmak istediğimi sorduğumda keşfettim”

 

 

Programcılık “miş” gibi davranmadığım, kendimi en iyi şekilde ifade edip gerçek Cansu olabildiğim bir platformdu”

 

 

 

BJK TV’de başlayan sunuculuk kariyerine, Habertürk ve TV8 ekranlarında devam eden genç ve güzel sunucu Cansu Canan Özgen, MAG okurları için özel açıklamalar yaptı.

 

Maden mühendisliği eğitimi aldıktan sonra ekranlarda yıldızı parlayan başarılı isim Cansu Canan Özgen, kariyer yolculuğunu ve kendisi ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Çağımızın en büyük probleminin insanların birbirini dinlememesi ve bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan konuşması olarak nitelendiren güzel sunucu, “Ben dinlemeyi, öğrenmeyi seviyorum. Gerçekten öğrenmek istiyorum ve içimdeki merak duygusu, yayınları hazırlarken ekstra bir efor sarf ediyormuşum gibi değil de hobimi gerçekleştiriyormuşum gibi severek yaptığım bir aktivite haline dönüşüyor” dedi.

Aynı zamanda kitapları da bulunan Özgen, kitaplarından youtube kanalında gerçekleştirmek istediklerine kadar merak edilenleri keyifli röportajında anlatıyor. Kariyerinde en unutulmaz deneyiminin Soma’da gerçekleşen maden faciasının olduğunu belirten başarılı sunucu, “Oradaki insanların az çok anlıyordum. Çünkü ben de Maden Mühendisliği okuduğum dönemde yerin metrelerce altında 30-40 gün kadar kalmıştım” diye belirtti.

 

Oyuncu ve model Aslıhan Karalar’ın kapak yıldızı olduğu MAG Eylül, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.