Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ' ÇALIŞAN GAZETECİLER MESAJI
1

Malatya’da Kızılay’ın fabrikaları bu yıl hizmete girecek

2

Ömer Erdoğan: "Aldığımız ve almak üzere olduğumuz futbolcular var”

3

Milletvekili Arvas’tan Kaymakam Duman’a ziyaret

4

Mesafe ve maskeye dikkat çeken davetiye bastılar

5

Van Büyükşehir Belediyesinden yol asfaltlama çalışması

6

Şans Topu çekiliyor!

7

Gürkan, Yeni Malatyaspor ile ilgili tartışmalara noktayı koydu

BAŞKAN OĞUZ'UN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Bülent Oğuz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Oğuz,"insanların sağlıklı bilgi alması için yoğun mesai harcayan gazetecilerin gününü kutluyorum" dedi.

Başkan Oğuz , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, kamuoyu bilincini artıran ve güçlendiren en önemli unsurlardan birinin de medya olduğunu hatırlattı. Toplumların gelişmesi ve güçlenmesi için medyanın da güçlü olması gerektiğini ifade eden Başkan  Oğuz, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Gazetecilik mesleği çağımızın en zor mesleklerinden bir tanesidir. İnsanları hızlı ve sağlıklı bilgilerle buluşturmak için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedefleyen gazetecilik mesleği, kamuoyu yararına olan her türlü projenin de yanında durmaktadır. Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle şehrimizde görev yapan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum."