1

Efsane Golcü Les Ferdinand beIN SPORTS HABER’DE

2

MELEK MOSSO’NUN YENİ KLİBİNDE YER ALMAK İSTER MİSİN?

3

ÇEKİLİŞLER ALINAN TEDBİRLERLE AKSATILMADAN DEVAM EDECEK

4

KURALLARA UYALIM

5

Ödüllü Kitap “Kopenhag Dağı” Raflarda Yerini Aldı

6

Bir Amerikan Trajedisi; "İnsanlık Suçu"Nun Üçüncü Kitabı Raflarda Yerini Aldı

7

Tüyap Erzurum’da Yılın İlk Fuarları Yarın Kapılarını Açıyor

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ELEKTRONİK MÜZİK FESTİVALİ BIG BURN İSTANBUL DİJİTALE TAŞINIYOR!

Burn Enerji İçeceği tarafından organize edilen ülkenin ilk dijital elektronik müzik festival deneyimi Big Burn İstanbul Dijital Festival 2 sahnedeki 16 saat performansla yaz ateşini online’da yakacak!

AJANSTURKHABER

Geçtiğimiz 3 yıl boyunca 65 binden fazla müzikseveri ağırlayan, bu yazın en beklenen elektronik müzik etkinliği Big Burn İstanbul, tüm dünyayı tehdit altına alan Covid-19 virüsü sebebiyle bu kez evlere konuk olacak.

Her yıl daha fazla müzikseveri elektronik müzik ile buluşturmak için yola çıkan Big Burn İstanbul, 9 Mayıs Cumartesi günü ülkenin ilk dijital elektronik müzik festivali deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor. Big Burn İstanbul Dijital Festival’de RX Istanbul ve Orman olmak üzere iki farklı sahnede, lokal ve global isimlerden oluşacak lineup ile 16 saat sürecek bir elektronik müzik ziyafetine imza atacak. Big Burn İstanbul Dijital Festival www.bigburn2020.com adresinden izlenebilecek.

Big Burn Dijital Festival’in lineup’ında global elektronik müzik sahnesinin yıldızlarından; Victor Ruiz, Philipp Straub, Teenage Mutants, Oc&Verde, Coyu’nun yanı sıra lokal elektronik müzik sanatçılarımızdan Procombo, Evrim de Evrim, Tangun, Cure-Shot, Junior, Ozan Yazgan, Büber performanslarıyla evlerimize konuk olacak.


Ülkenin bu ilk dijital elektronik müzik festivali deneyimini için ajandalarınızda yer ayırın.

Dijital Festival ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak ve daha fazlası için ‘Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!