1

OTOMOBİL TUTKUSU KUZU EFFECT’TE TEKRAR CAN BULUYOR

2

EDEBİYATÇI-YAZAR ADALET AĞAOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

3

30. AKBANK CAZ FESTİVALİ’NE ÖZEL ALBÜM

4

Çevrimiçi Yaz Sanat Okulu'nda bu hafta

5

PTT’DEN “AKDENİZ 2020 (GELENEKSEL GASTRONOMİ)” KONULU ANMA PULU

6

ALL STAR HEYECANI DEVAM EDİYOR BEŞİNCİ BÖLÜMDE EN İYİ ENSTRÜMAN KATEGORİSİ YARIŞIYOR

7

Baksı Kültür Sanat Vakfı’ndan “Anadolu Ödülleri”

Sen Çal Kapımı’nın Aydan Bolat’ı Neslihan Yeldan MAG’a Konuştu

AJANSTURKHABER

“Moda tasarımcısı olma hayalleri ile yola çıkıp, on sekiz yaşında kendimi tiyatro sahnesinde buldum”

Gerek tiyatro sahnesinde gerekse ekranlarda hayat verdiği karakterle kendisini bize alıştıran fotoğrafını görünce sesinin kulaklarımıza dolduğu Neslihan Yeldan MAG Ağustos sayısına özel açıklamalarda bulundu.

"Moda tasarımcısı olma hayalleri ile yola çıkmış bir genç kızken, on sekiz yaşında kendimi tiyatro sahnesinde buldum ve bu yaşıma kadar da hiç inmedim" diyerek sözlerine başlayan Neslihan Yeldan "Ailemin beni, başka bir şehirde bizsiz yaşayamazsın, diyerek Ankara’ya göndermediği üniversitenin kapısını bile bilmiyorum, ama o dönüm noktası bana şimdiki kariyerimi getirdi. Ortaoyuncular, Kenter Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, BKM, Craft Tiyatro, Talimhane, Zorlu PSM gibi farklı tiyatro prodüksiyonlarında farklı deneyimler yaşadım. Hepsi bana yeni beceriler, bilgiler kattı ve hala yoluma devam ediyorum. Beni karşılayacak her yeni projede hala bir öğrenci gibi heyecanlanıyorum.”

 

Hayatımın en büyük bölümünün annelik olduğunu söyleyen Yeldan sözlerine şunları ekledi: "Oğlum Aslan, on üç yaşında. Doğduğundan beri bakıcısı olmadı ve son birkaç yıldır baba da bizimle değil. Annelik ilmek ilmek işlemeye çalıştığım, düzgün bir insan yetiştirmeye uğraştığım bir alan. Hemen her evresi hem çok zevkli hem de çok zor. Özellikle bekar anne olarak iki kat daha zor. Ama çıkan sonuç fena değil gibi; çok okuyan, terbiyeli, hümanist, özgür ruhlu bir oğlum var. Hayattaki ilk önceliğim her zaman o, onun mutluluğu ve sağlığı…"


Türk basketbolunu NBA’de uzun yıllar başarıyla temsil eden eski milli basketbolcu Mehmet Okur ve eşi Yeliz Okur’un kapak yıldızı olduğu MAG Ağustos; fenomenlerin tatil tercihleri, dekorasyon özel içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

 


Haber Kaynak : AJANSTURK HABER