1

Aç kalan tilki şehir merkezine indi

2

Cumhurbaşkanı Erdoğan: `Şehit cenazesine giderken dikkat etmemiz gerekiyor`

3

Dünya çocukları hünerlerini sergiledi

4

Maltepe`de koltuk çocukların

5

Eskişehir`de 23 Nisan coşkusu

6

Modern pentatlonda milli takıma sporcu

7

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Alaplı`da coşkuyla kutlandı

Dünya çocuklarının gösterileri beğeniyle izlendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Çocuk Festivali için Kocaeli?ye gelen yabancı ülke çocukları alışveriş merkezlerinde yaptıkları gösterilerle vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Çocuk Festivali için Kocaeli`ye gelen yabancı ülke çocukları alışveriş merkezlerinde yaptıkları gösterilerle vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11.`si düzenlenen Uluslararası Kocaeli 23 Nisan Çocuk Festivali, bu yıl yine 47 ülkeden bib 100 çocuğun katılımıyla Uluslararası Fuar Merkezi`nde yapılacak. 3 gün sürecek ?Doğal Yaşam ve Çevre? temalı etkinliklerle dolu festival için ilimize gelen misafir ülke çocukları alışveriş merkezlerinde gösteri yaptı. Gösterilerde 23 Nisan Festivali için ilimize gelen misafir ülke çocuklarının halk oyunları sergilenirken, Kocaelili çocuklar doyasıya eğlenme, farklı kültürlerle tanışma ve onlarla kaynaşma fırsatı buldu.

Ülkelerine özgü yöresel kıyafetlerle geleneksel danslarını sergileyen misafir ülke çocuklarının gösterileri, izleyenler tarafından bolca alkış aldı. Ülkelerine özgü müzikler eşliğinde, folklorik dans gösterilerini sergileyen misafir ülke çocukları beğeniyle izlendi.

 

 

Dünya Bizi Okuyor Türkiyenin Araştırmacı Haber Sitesi Sesini değil sözünü yükselten internet haber gazetesi Güncel Politika Spor Magazin Kültür Sanat Hava durumu Bölge Asayiş medya dünyası Erzurum haberleri Erzurum siyaset Erzurum Yerel Erzurum spor ve diğer tüm kategorilerde Türkiye Erzurum güncel haber sunmak internet kullanıcısının tüm haberlere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş genel kapsamlı bir haber portalıdır. http://www.ajansturkhaber.com